Oglasi za posao

Vozača sa C+E kategorije (m/ž)

Podgorica 22. oktobar 2024.

Koprivica D. O. O.

"KOPRIVICA" DOO, firma za utovar istovar i transport roba i tereta raspisuje oglas za posao za:

VOZAČA C+E KATEGORIJE

Opis posla:
  • Rad na mašinama, prevoz robe i tereta (zavisno od posla);
  • Vođenje računa o zaduženim vozilima (kontrola, priprema vozila);
  • Izvršavanje dnevnih zadataka u sklopu firme;
  • Odlazak na teren u zavisnosti od potrebe posla;
  • Rad na drugim pozicijama u slučaju potrebe.

Uslovi:
  • SSS;
  • Radno iskustvo poželjno, ne i obavezno;
  • Da nije krivično osuđivan;
  • Odgovornost, tačnost i kolegijalnost;
  • Posjedovanje bar vozačke dozvole B kategorije (za kandidate početnike).

Nudimo:
  • Redovnu platu i osiguranje;
  • Mogućnost napredovanja, sticanje iskustva na svim mašinama kompanije;
  • Dobru organizaciju i odlične uslove za rad;
  • Mogucnost za mlađe kandidate, sticanje radnog iskustva kao i mogućnost trajnog zaposljenja.
Svi zainteresovani kandidati mogu pozvati broj: 067 231 231
ili poslati CV na mail : bkoprivica@t-com.me