Oglasi za posao

Asistent/kinja za Lifestyle usluge

Herceg Novi 31. oktobar 2024.

Portonovi Resort Management Company

Portonovi Resort Management Company, u vlasništvu kompanije Azmont Investments, upravlja Portonovi rizortom, a sa ciljem redefinisanja standarda u Crnoj Gori i na Mediteranu. Ovaj luksuzni rizort, smješten na ulazu u Bokokotorski zaliv ima jedinstveno poziciju u Crnoj Gori i ponosno zauzima značajno mjesto među internacionalno priznatim kompleksima. Portonovi nudi niz luksuznih rezidencija smještenih u mirnom priobalju.

Naša misija u Portonovom je da se sa poštovanjem odnosimo prema svim svojim saradnicima, gostima i kolegama, a kroz timski predan rad nastavljamo da stvaramo prijateljsko radno okruženje pružajući usluge na najvišem nivou. Za potrebe širenja našeg tima, tražimo kolegu ili koleginicu koji će se priključiti našoj recepciji na poziciji:

Portonovi Resort, Herceg Novi

Opis posla:
  • Obavljanje recepcionerskih dužnosti u skladu sa instrukcijama menadžera
  • Prijavljivanje gostiju, dodijeljivanje klučeva, organizovanje dostave prtljaga u sobu, odjavljivanje na kraju boravka
  • Naplaćivanje račune putem kreditnih kartica, gotovinom ili transakcijom city ledger, održavanje uravnoteženog plasmana novca i usklađivanje svih transakcija na kraju smjene
  • Vođenje svih interakcija sa gostima na najvišem nivou profesionalizma i ljubaznosti
  • Asistiranje u procesu riješavanja žalbi klijenata
  • Pomoć klijentima u svim zahtjevima vezanim za usluge u rizortu, radno vrijeme, ključno osoblje;
  • Korištenje raznih kompjuterskih sistema za prijavu i odjavu gostiju, vođenje dnevnih izvještaja, biranje i rezervisanje soba za goste
  • Prihvatanje rezervacija, izmjena i otkazivanja u odsustvu osoblja sektora za izdavanje apartmana
  • Javljanje na sve pozive i usmjeravanje istih na odgovarajući način
  • Izvještavanje o sigurnosnim pitanjima
  • Za ovu poziciju može biti predviđen noćni rad definisan internim rasporedom.
Uslovi:
  • Odličan govorni i pisani engleski jezik.
  • Rad na računaru (MS Office package
  • Orijentisanost prema pružanju usluga klijentima
  • Fleksibilnost (radno vrijeme može uključivati noćni rad, rad vikendom i praznicima)
Ukoliko ste zainteresovani, pošaljite svoj CV na career@portonovi.com.
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.