Oglasi za posao

Vozač

Podgorica, Crna Gora 20. april 2024.

Urion d.o.o.

Društvo za proizvodnju, posredovanje i promet "URION" d.o.o. sa sjedištem u Podgorici - raspisuje oglas za radno mjesto:

Vozač
Opis posla:
  • Utovar i istovar proizvoda u/iz  transportnog  vozila Kompanije;
  • Sprovođenje aktivnosti prevoženja naručenih proizvoda od dobavljača do magacinskog prostora Kompanije;
  • Sprovođenje aktivnosti isporuke naručenih proizvoda kupcima u skladu sa utvrđenim planom;
  • Komunikacija sa ostalim zaposlenima po pitanju isporuke proizvoda kupcima;
  • Odgovornost za poštovanje saobraćajnih propisa prilikom upravljanja vozilom;
  • Obavljanje i svih drugih poslova utvrđenih zakonom, osnivačkim aktom i drugim aktima Kompanije
Uslovi za kandidate:
  • SSS;
  • Organizovanost, pedantnost, tačnost i spretnost;
  • Obavezno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije, poželjna C kategorija;
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
Zainteresovani kandidati mogu poslati kratak CV, kopiju diplome i vozačke dozvole do 22.04.2024. godine na mail: jelena.cukovic@urion.me sa naznakom “Prijava za poziciju vozač”.