Oglasi za posao

Hr Biznis Partner

Podgorica, Crna Gora 31. maj 2022.

MaxBet Kladionica

MaxBet grupacija bavi se organizovanjem igara na sreću više od 20 godina. Našim igračima pružamo vrhunski doživljaj na preko 300 lokacija na teritoriji Srbije i putem online aplikacije. Pored toga, izgradili smo jako prisustvo na tržištima Srbije, Crne Gore i Severne Makedonije, tako da sada naš tim broji preko 2.700 izuzetnih ljudi. Stalno rastemo i sada nam je potrebno pojačanje na poziciji:

HR BIZNIS PARTNER
Mesto rada: Podgorica

Opis posla:
  • Stvara, razvija i održava partnerske odnose sa rukovodiocima i zaposlenima u poslovnim sektorima koje podržava, osiguravajući implementaciju svih HR procesa.
  • Aktivno učestvuje u kreiranju i implementaciji HR strategija i organizacionih promena radi ispunjenja kompanijskih ciljeva.
  • Sprovodi i unapređuje proces upravljanja učinkom zaposlenih.
  • Učestvuje u postavci individualnih planova razvoja zaposlenih i prati realizaciju istih.
  • Sprovodi procese talent menadžmenta i edukuje menadžere i zaposlene u cilju poboljšanja performansi.
  • Identifikuje potrebe za edukacijma, kreira i prati treninge i obuke zaposlenih.
  • Planira  i učestvuje u procesu zapošljavanja i selekcije, sprovođenju onboarding i offboarding programa kompanije.
  • Priprema i ažurira dokumentaciju iz oblasti radnog prava.
  • Priprema obračune zarada i drugih mesečnih izveštaja.
  • Ostali poslovi iz HR administracije.
Uslovi za kandidate:
  • VII stepen stručne spreme  - poželjno obrazovanje iz oblasti Ljudskih resursa
  • Dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Engleski jezik – konverzacijski nivo
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: karijera@maxbet.rs

MaxBet Kladinoca