Prodajni predstavnik za zdravstveni i SPA turizam i turizam posebnih programa (m/ž)

Kotor 09. jul 2022.

Blue Kotor Bay

BLUE KOTOR BAY PREMIUM SPA RESORT 5* je prvi hotel za odrasle u Crnoj Gori.
Hotel spaja eleganciju i vrhunski komfor, koji zajedno sa modernom tehnologijom stvara skladan i topao  ambijent.
Hotel raspisuje oglas za radno mjesto:

KONOBAR – Restoran Light House 5*

Opis posla:
  • Dočekuje goste i prezentuje im jelovnik, kartu pića
  • Obavještava goste o specijalnim ponudama dana i promjenama u meniju, ako je došlo do istih
  • Predlaže jelo i piće gostima i trudi se da proda kvalitetnije i skuplje
  • Posluživanje hrane i pica
  • Komunicira sa gostima i pomaže im sa upitima
  • Sarađuje sa osobljem kuhinje, bara i ostalim kolegama kako bi sve išlo po planu i kako bi gost bio zadovoljan
  • Posmatra goste i brine se za njihovo zadovoljstvo hranom i pićem
  • Blagovremeno odgovara na poziv gosta bez dodatnih zahtjeva
  • Održava odgovarajuću atmosferu tokom obroka, dostavlja potrebne dodatke, ispunjava zahtjeve gostiju, nudi desert i piće, apservira stol, dopunjava čaše na stolu
  • Brine se za svoj uredan izgled i nastup tokom rada
  • Upoznat je sa proizvodima i uslugama koje objekat nudi i iste zna i može prezentovati gostu
  • Održavanje čistoće i urednosti radnog prostora
  • Obavlja i druge poslove iz oblasti svog sektora i u skladu sa procedurama
Uslovi:
  • Sa radnim iskustvom minimum 3 godine na datoj poziciji
  • Tečno znanje eng, drugi jezik prednost
  • Komunikativnost i uslužnost
  • Timski rad i kooperativnost
  • Odgovornost, tačnost, pouzdanost
Nudimo:
  • Ugovor o radu
  • Obezbijeđen smeštaj za zaposlene ili nadoknada za smjestaj
  • Rad u prijatnom okruzenju
  • Obezbijeđena 3 obroka
  • Odlični uslovi rada
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: hr@bluekotorbay.com

Poslovi iz iste kategorije

  Kuvar/Pizza majstor

  Sobar/ica

  Konobar (m/ž)