Oglasi za posao

Office manager

Podgorica, Crna Gora 24. mart 2023.

MaxBet Kladionica

MaxBet grupacija se bavi organizovanjem igara na sreću više od 20 godina. Našim igračima pružamo vrhunski doživljaj na preko 330 lokacija na teritoriji Srbije i putem online aplikacije. Pored toga, izgradili smo jako prisustvo na tržištima Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Sjeverne Makedonije, tako da sada naš tim broji preko 2700 izuzetnih ljudi. Stalno rastemo i sada nam je potreban:

OFFICE MANAGER

Opis posla:
  • Obavlja kancelarijske poslove.
  • Operativan pomoćni rad, sređivanje podataka u vezi sa opštom administracijom.
  • Zakazuje sastanke i vodi evidenciju njihovog rasporeda, vremena i mjesta održavanja.
  • Odgovaranje na direktne ili telefonske upite, dočekivanje klijenata, poslovnih partnera, zaposlenih i dr. koji su došli kod rukovodioca.
  • Prima i šalje e-poštu i vodi evidenciju o tome.
  • Obavlja svakodnevne poslove u Centrali – pomoć oko štampanja/skeniranja.
  • Piše poslovne dopise i pisma prema dobijenim uputstvima, popunjava različite formulare, obrasce i slično.
  • Vodi računa o arhivskoj građi u privrednom društvu u skladu sa Zakonom i Pravilnikom društva.
  • Sarađuje sa Sektorom nabavke i logistike u MaxBet Srbija.
  • Poručuje kancelarijski materijal i vodi računa o stanju istog.
  • Poručuje sav potrošni materijal i vodi računa o stanju istog.
  • Obavlja povremene aktivnosti u smislu pribavljanja viza za zaposlene, organizacije smještaja i prevoza zaposlenih na službenim putovanjima.
  • Organizacija poslovnih ručkova po zahtjevu.
  • Vrši prijem stranaka i izdavanje kartice VISITOR kao i evidencija posjeta Centrali.
  • Vođenje računa o poklon setovima za goste Centrale.
  • Saradnja i izvještavanje sektora za pravne poslove, usklađenost poslovanja i AML u MaxBet Srbija.
  • Vođenje administrativnih poslova vezano za AML & Usklađenost poslovanja.
  • Bavi se poslovnom korespondencijom.
  • Pravovremeno i tačno izvještava o poslovanju u okviru svojih odgovornosti.
Uslovi za kandidate:
  • Srednje obrazovanje u trajanju od 4 godine (IV nivo prema Nacionalnom okviru kvalifikacija) svih smjerova;
  • radno iskustvo: nije neophodno;
  • srednje poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet);
  • poznavanje engleskog jezika – srednji nivo.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: posao@maxbet.me

MaxBet Kladinoca