Oglasi za posao

Samostalni referent za održavanje parkinga

Budva, Crna Gora 31. maj 2023.

Dukley Hotels and Resorts

Smešteno u živopisnom zalivu sa prelepim privatnim plažama i pogledom koji izaziva strahopoštovanje, ovo je prekrasan primorski odmor. Dukley apartmani sa pogledom na kristalno čisto Jadransko more čine Dukley Hotel jednom od vrhunskih destinacija za odmor u Crnoj Gori.
Tražimo poziciju:

Odgovoran: Welcome desk Supervizor-u

Opis posla:
  • Samostalni referent za održavanje parkinga pruža personalizovano iskustvo parkiranja vozila gostiju i posetilaca Dukley Hotel & Resort-a, Infiniti Hotela, Harmonia Hotela i svih Dukley outlet-a.
  • Samostalni referent za održavanje parkingaprati i usmjerava saobraćaj ličnih i sluzbenih vozila, uključujući licna vozila gostiju, taksi vozila, limuzine i autobuse.
  • Valet Parking Attendant je odgovoran  da su vozila pravilno parkirana i da ne ometaju efikasan tok saobraćaja.
  • Samostalni referent za održavanje parkingaje odgovoran za bezbjednost vozila, stvari koje se nalaze u vozilu i za ključeve od vozila.
  • Samostalni referent za održavanje parkingadočekuje goste i posjetioce na prijateljski način u skladu sa politikom i procedurama Welcome desk-a, objašnjava opcije parkiranja, naplaćuje parking i obezbjeđuje da se plaćanje sprovodi u skladu sa politikom i procedurama Welcome desk-a.
  • Samostalni referent za održavanje parkingapomaže gostima pri otvaranju/zatvaranju vrata vozila, pomaže oko prtljaga ukoliko je to potrebno, evidentira vozilo koje je potrebno parkirati u skladu sa politikama i procedurama Welcome desk-a, obezbeđuje gostima i posjetiocima svu neophodnu dokumentaciju i preuzima vozilo i ključ od gostiju ili posjetilaca i parkira na za to određenom mjestu.
  • Samostalni referent za održavanje parkingana zahtjev klijenta preuzima vozilo sa parking mjesta i dovozi ga vlasniku.
  • Samostalni referent za održavanje parkingasrdačno pozdravlja sve goste koji odlaze u skladu sa standardima Welcome desk-a.
  • Samostalni referent za održavanje parkinga prikuplja utiske od gostiju i prosleđuje ih Welcome desk Supervizor-u kako bi osigurao da se svi zahtjevi ili problemi gostiju ispune na njihovo zadovoljstvo.
  • Samostalni referent za održavanje parkingauvijek postupa sa vozilima gostiju sa najvećom pažnjom kako bi spriječio bilo kakvu štetu prilikom parkiranja ili kada je vozilo parkirano.
  • Samostalni referent za održavanje parkinga odmah prijavljuje Supervizoru ili Menadžeru obezbjeđenja svaku štetu koju primijeti na vozilu.
  • Samostalni referent za održavanje parkingaorganizuje prevoz električnim vozilom za goste u okviru kompleksa Dukley Hotel & Resort i vozi električno vozilo po potrebi.
  • Samostalni referent za održavanje parkingapruža gostima informacije o objektima, sadržajima, uslugama, radnom vremenu.
  • Samostalni referent za održavanje parkingaizvještava Supervizora Welcome desk-a.
Uslovi:
  • IV stepen stručne speme
  • Aktivno znanje rada na računaru
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Sposobnost logičnog razmišljanja i  lake komunikacije sa saradnicima i gostima
Radno iskustvo
  • Minimalno dvije godine radno iskustvo na navedenoj poziciji
Mjesto rada: Budva
Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@stratex.me
Rok za prijavu:
31.05.2023.godine