Oglasi za posao

Welcome desk Supervizor

Budva, Crna Gora 31. maj 2023.

Dukley Hotels and Resorts

Smešteno u živopisnom zalivu sa prelepim privatnim plažama i pogledom koji izaziva strahopoštovanje, ovo je prekrasan primorski odmor. Dukley apartmani sa pogledom na kristalno čisto Jadransko more čine Dukley Hotel jednom od vrhunskih destinacija za odmor u Crnoj Gori.
Tražimo poziciju:

Odgovoran: Operativnom menadžeru

Opis posla:
  • Welcome desk Supervizor organizuje rad svog sektora, kreira i sprovodi politike i procedure, organizuje i pruža obuku zaposlenima na Welcome desk-u.
  • Welcome desk-a supervisor se brine o inventaru, a uz pomoć ostalih sektora obezbjeđuje čistoću i održavanje prostora Welcome desk-a.
  • Supervizor planira naručivanje svih potrepština koje mogu biti neophodne za rad Welcome desk-a, redovno vrši reviziju inventara, postojećih zaliha i opreme.
  • Welcome desk Supervizor prikuplja informacije o utiscima gostiju i mogućim problemima, lično se obraća gostima kako bi riješio bilo koje probleme ili pritužbe I daje informacije o utiscima gostiju menadžerima.
  • Welcome desk Supervizor nadgleda i usmjerava saobraćaj ličnih i sluzbenih vozila, uključujući licna vozila gostiju, taksi vozila, limuzine i autobuse. Supervizor je odgovoran da su vozila pravilno parkirana i da ne ometaju efikasan tok saobraćaja.
  • Supervizor je odgovoran za bezbjednost vozila, stvari koje se nalaze u vozilu i za ključeve od vozila, dužan je da obezbijedi da se plaćanje sprovodi u skladu sa politikama i procedurama Welcome desk-a.Welcome desk Supervizor pruža gostima opsežne informacije o objektima, sadržajima, uslugama, radnom vremenu.
  • Odgovornost supervizora je da uloži sve napore da promovise restorane Dukley Hotel & Resort-a, plaže i SPA usluge svakoj osobi sa kojom komunicira.
  • Supervizor motiviše osoblje Welcome desk-a da poveća prodaju smještajnih jedinica, kao i outlet-a u hotelima Dukley i Harmonia, i prati napredak.
  • Welcome desk Supervizor radi u bliskoj saradnji sa recepcijom Dukley Hotel & Resort-a, recepcijom hotela Harmonia i rezervacijama restorana Dukley Seafront.
  • Welcome desk Supervizor pomaže gostima pri otvaranju/zatvaranju vrata vozila, pomaže oko prtljaga ukoliko je to potrebno, evidentira vozilo koje je potrebno parkirati u skladu sa politikama i procedurama Welcome desk-a, obezbjeđuje gostima i posjetiocima svu neophodnu dokumentaciju i preuzima vozilo i ključ od gosta ili posjetioca.
  • Welcome desk Supervizor odmah prijavljuje Menadžeru obezbjeđenja svaku štetu koju primijeti na vozilu.
  • Supervizor organizuje prevoz električnim vozilom za goste u okviru kompleksa Dukley Hotel & Resort-a i vozi električno vozilo po potrebi.
  • Welcome desk Supervizor izvještava Operativnog menadžera.
Uslovi:
  • VII stepen stručne speme
  • Aktivno znanje engleskog ili ruskog jezika je obavezno
  • Vozač B kategorije
  • Aktivno znanje rada na računaru
  • Sposobnost logičnog razmišljanja i lake komunikacije sa saradnicima i gostima
Radno iskustvo
  • Minimalno dvije godine radno iskustvo na navedenoj poziciji
Mjesto rada: Budva
Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@stratex.me
Rok za prijavu:
31.05.2023.godine