Oglasi za posao

Supervizor magacina (m/ž)

Budva, Crna Gora 31. maj 2023.

Dukley Hotels and Resorts

Nestled in a picturesque bay featuring beautiful private beaches and awe-inspiring views, this is a gorgeous seaside retreat. Deluxe apartments overlooking the crystal clear Adriatic sea make Dukley Hotel one of Montenegro’s premier holiday destinations.

We are looking for position:

Supervizor magacina

Odgovornost: Samostalno organizovanje i obavljanje  svih radnih zadataka u okviru svoji nadležnosti i u skladu sa zakonskim propisima ,internim standardima i procudurma kompanije.

Opis posla:
  • Nadzire rad skladišta za prijem, skladištenje i puštanje robe, smještaj robe, vodi računa o racionalnom korišćenje magacinski prostora.
  • Dobro organizovan magacinski prostor koji omogućava lak i brz pristup robi.
  • Osigurava sigurnost uskladištene robe.
  • Osigurava usklađenost sa režimima skladištenja.
  • Priprema mjesta za prijem ulazne robe.Organizuje utovarno-istovarne poslove u skladištu u skladu sa pravilima zaštite na radu, bezbednosti, industrijske sanitacije i zaštite od požara.
  • Omogućava prikupljanje, skladištenje i pravovremeno vraćanje dobavljačima ambalaže za višekratnu upotrebu.
  • Obezbeđuje kompletan set pošiljki robe na zahtev menadžera sektora.
  • Održava evidenciju inventara,ulaz/izlaz robe.
  • Osigurava poštivanje pravila za registraciju i dostavu dokumenata prihoda i rashoda.
  • Priprema propisane izvještaje.
  • Prati dostupnost i upotrebljivost vatrogasne opreme, stanje prostorija, opreme i inventara u magacinu i osigurava njihovu blagovremenu popravku.
  • Organizuje popis inventara.
  • Obavlja pojedinačne službene poslove svog neposrednog rukovodioca.
Uslovi:
  • III/IV stepen
  • Odgovoran, tačan , samostalan u radu i sistematičan pristup radu
  • Sposobnost logičnog razmišljanja i lake komunicikacije sa saradnicima i nadležnima
  • Poznavanje rada na racunaru ,Word,Excel
  • Posjedovanje vozačke dozvole, B kategorije
Radno iskustvo
  • Najmanje dvije godina radnog iskustva na  navedenoj  poziciji
Mjesto rada: Dukley Hotel,Budva

Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@stratex.me