Oglasi za posao

Agent rezervacija (m/ž)

Ulcinj, Crna Gora 24. jun 2023.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Međunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all-Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, na južnoj obali Crne Gore, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

POMOĆNI POSLASTIČAR

OPIS POSLOVA:
  • Pridržavanje svih propisanih procedura i standarda Društva;
  • Učestvovanje u koordinacijama u svom sektoru;
  • Pravljenje, praćenje i ažuriranje statusa rezervacija u sistemu;
  • Vodjenje evidencije i ažuriranje rezervacija detaljima dobijenim u procesu pravljenja rezervacije i nakon toga;
  • Pisana i usmena komunikacija sa gostom na nivou koji u potpunosti zadovoljava standarde hotela;
  • U potpunosti upoznat sa ponudom hotela što se soba i sadržaja tiče i blagovremena podjela informacija sa svima akterima uključenim u sam proces rezervacija;
  • Informisanje svih aktera uključenim proces rezervacija o novim rezervacijama, promjenama i otkazivanjima;
  • Provjera tačnosti podataka u tabelama rezervacija;
  • Uredna evidencija rezervacija i podataka o gostima;
  • Pisanje i dostavljanje izvještaja nadređenom;
  • Upravljanje i ažuriranje kanala prodaje smještaja;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu nadređenog.
USLOVI:
  • Prethodno radno iskustvo;
  • Poznavanje Engleskog i Albanskog jezika;
  • Visoko obrazovanje u obimu od najmanje 240 kredita CSPK;
  • Očekivani početak rada maj-jun 2023.
BENEFITI:
  • Rad u multinacionalnom timu;
  • Smještaj;
  • Hrana;
  • Prevoz.
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom biografijom možete poslati na e-mail adresu: posao@karismaadriatic.com ili pozivom na broj 069/370-440