Oglasi za posao

Marketing menadžer/ka

Podgorica, Crna Gora 12. jul 2024.

Modni atelje Milena Đurđić

Atelje Milena Đurđić je prepoznat kao lider u oblasti dizajna i proizvodnje unikatnih, luksuznih proizvoda. Naša strast prema umjetnosti i izvrsnosti čini nas izuzetnim mjestom za rad i profesionalni razvoj.

Lokacija: Podgorica

Opis posla: Tražimo dinamičnu i entuzijastičnu na poziciji Menadžer/ka prodaje koja će biti ključna u jačanju našeg prodajnog tima i širenju tržišta. Ako volite izazove i imate strast prema prodaji, ovo je prilika za vas!

Odgovornosti:

  • Aktivno traženje novih poslovnih prilika i proširenje baze klijenata.
  • Razvijanje i održavanje dugoročnih odnosa sa postojećim i novim klijentima.
  • Kreiranje i prezentovanje prodajnih ponuda koje zadovoljavaju potrebe klijenata.
  • Učestvovanje u izradi prodajnih strategija i planova.
  • Praćenje tržišnih trendova i identifikacija novih mogućnosti za rast.

Uslovi:

  • Minimum 3 godine iskustva u prodaji, poželjno u sličnom sektoru.
  • Izvrsne komunikacione i pregovaračke vještine.
  • Proaktivnost, samostalnost i usmjerenost na rezultat.
  • Poznavanje rada u MS Office paketu.
  • Odlično znanje engleskog jezika.

Nudimo:

  • Dinamično i kreativno radno okruženje.
  • Mogućnost stalnog zaposlenja i profesionalnog usavršavanja.
  • Konkurentna plata + bonusi.
  • Rad u stabilnoj kompaniji sa jasnom vizijom i ciljevima.

Ako ste zainteresovani da postanete dio našeg tima, pošaljite svoj CV na email adrese: milena.djurdjic@gmail.com i ateljemilena@gmail.com

Radujemo se vašim prijavama i mogućnosti da zajedno rastemo i postižemo nove uspjehe!