Oglasi za posao

Saradnik za finansije i računovodstvo (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 09. avgust 2024.

Admiral Holding

Građevinska kompanija Admiral Holding tokom desetogodišnjeg poslovanja prepoznata je kao kompanija sa visokokvalitetnim standardima u građevinarstvu i impozantnim projektima poput Sunstone Residence, Lumen Homes i dr.

Zbog planiranih velikih projekata, širimo svoj tim i tražimo iskusnu osobu iz oblasti finansija i računovodstva da nam se pridruži na poziciji:

Saradnik za finansije i računovodstvo
Lokacija: Podgorica

Opis posla:
  • Knjiži dnevne eurske i devizne izvode banaka, debitne i kreditne kartice, blagajnu i sve druge oblike gotovine i gotovinskih ekvivalenata
  • Knjiži i vodi evidenciju za dnevne pazare
  • Knjiži i dokumentuje sve poslovne promjene. Knjiži sve ulazne i izlazne fakture
  • Izrađuje kalkulacije, vrši obračun cijene koštanja, i td.
  • Prati pribavljanje i aktiviranje osnovnog sredstva, kao i prodaju i otuđenje, te evidentira poslovne promjene u glavnoj knjizi
  • Vodi posebno knjigovodstvo osnovnih sredstava za poslovne i poreske namjene
  • Priprema i izvršava naloge za plaćanje
  • Prati i blagovremeno zatvara primljene i date avanse
  • Izrađuje PDV prijave, vrši obračun zarada i priprema IOPPD-a
  • Priprema potrebnu dokumentaciju za utuženje nenaplaćenih potraživanja sa isteklim rokovima
  • Prati stanje sredstava po bankama i po tekućim računima, radi kontrole plaćanja i izvještavanja
  • Obezbjeđuje usaglašavanje bankovnih računa
  • Vodi evidenciju o svim kreditima i garancijama
  • Priprema i dostavlja obrasce M4 nadležnom organu za sve zaposlene
  • Obrađuje dostavljene popisne liste
  • Priprema podatke za izradu periodičnih izvještaja
  • Priprema sve vrste izvještaja i obrazaca za potrebe zavoda za statistiku, poslovnih banaka, poreske uprave i drugih institucija
  • Učestvuje u izradi finansijskih izvještaja
  • Daje predloge za unapređenje u svom djelokrugu rada
  • Sprovodi obračune, predzaključne radnje i knjiženja na kraju poslovne godine
Uslovi:
  • SSS/VSS - Ekonomija
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Minimum 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
Profil kandidata:
  • Orjentisanost na detalje;
  • Sistematičnost;
  • Proktivnost;
  • Povjerljivost;
  • Usmjerenost na razvoj.
Šta možete da očekujete od nas:
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Mjesečnu nadoknadu za sportske aktivnosti
  • Rad u kompaniji koja je prepoznata po eksluzivnim objektima
  • Dinamičan posao koji svaki dan donosi izazove
  • Timsko okruženje profesionalca koji su spremni da sa vama razmijene iskustva i znanje
  • Dugoročno angažovanje
Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti tako što će poslati svoj CV uz naznaku za koje radno mjesto se prijavljuju, na e-mail adresu: office@admiralholding.me

VEZUV d.o.o.