Oglasi za posao

Čistačica

Kolašin (Bjelasica) 11. jul 2024.

Mountain Retreat by Dukley

U Kolašinu, na samo 5 minuta vožnje od poznatih ski centara, gradimo mirnu oazu u srcu prirode. Skriven u očaravajućim šumama Bjelasice, naš Mountain Retreat by Dukley nudi izbor od 10 luksuznih i prostranih planinskih vila, sa lraskošnim apartmanima i penthausima. Prepustite se jedinstvenom stilu života u zagrljaju prirode, uz kuću u planinama.
Otvorena pozicija:

Čistačica

Opis posla:
  • Održavanje čistoće zajedničkih prostora: Redovno čišćenje hodnika, recepcije, dnevnih boravaka i drugih zajedničkih prostora kako bi našim gostima osigurali prijatan i uredan boravak.
  • Čišćenje soba prema rasporedu: Detaljno čišćenje i održavanje soba prema utvrđenom rasporedu, uključujući menjanje posteljine, usisavanje, brisanje prašine i dezinfekciju kupatila.
Uslovi:
  • Poželjno prethodno iskustvo u održavanju objekata ili sličnim poslovima
Nudimo:
  • Mogućnost stalnog rada
Lokacija: Kolašin (Bjelasica)

Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@dukley.com
Samo kandidati koji budu ušli u uži izbor biće kontaktirani.

Dukley Hotels and Resorts